Rozstrzygnięcie konkursu - wygraj czujnik tlenku węgla !

"Wypełnij ankietę, wygraj czujnik tlenku węgla !" takie było hasło corocznego konkursu organizowanego przez Starostę Dzierżoniowskiego i Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie, w którym mieszkańcy powiatu dzierżoniowskiego mogli wygrać 20 czujników tlenku węgla.

Jest to konkurs podnoszący świadomość ludzi i zachęcający do stosowania czujników tlenku węgla w swoich domach i mieszkaniach, konkurs jest jednym z działań prewencyjnych realizowanej na terenie powiatu dzierżoniowskiego kampanii społecznej pn. „Czad i ogień - obudź czujność”. Kampania ma na celu uświadomienie społeczeństwa na temat przyczyn i skutków powstawania pożarów i zatruć tlenkiem węgla, a tym samym zmniejszenia ilość osób poszkodowanych.  

W konkursie liczyła się wiedza na temat zagrożeń powodowanych przez "czad" i zainteresowanie tematem. Wypełnione ankiety można było składać przez kilka tygodni do straży pożarnej w Dzierżoniowie. Wśród złożonych 122 ankiet wylosowano 20 dzięki którym 20 czujników tlenku węgla ufundowanych przez Stowarzyszenie "Bezpieczna Gmina-Bezpieczny Powiat" w Dzierżoniowie trafiło do szczęśliwców.

Gratulujemy wygranej, a osoby które nie mogły odebrać czujnika osobiście w Starostwie Powiatowym zapraszamy po odbiór do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie przy ul. Piłsudskiego 26, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15-30.  
 
 
Lista osób których ankieta została wylosowana znajduje się tutaj: /media/files/ankiety.docx